Przedszkole nr 13 Warszawa ul. Schillera 6a - Zapraszamy

Przedszkole nr 13 Warszawa ul. Schillera 6a jest placówką wolnostojącą, mieszczącą się przy ul. Schillera 6a w Warszawie w pobliżu stacji metra Ratusz Arsenał. Wokół przedszkola znajduje się ogród przeznaczony do gier i zabaw na świeżym powietrzu.

OVERVIEW

The web page przedszkole13.waw.pl currently has a traffic classification of zero (the lower the better).

PRZEDSZKOLE13.WAW.PL TRAFFIC

The web page przedszkole13.waw.pl has seen fluctuating levels of traffic throughout the the year.
Traffic for przedszkole13.waw.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole13.waw.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole13.waw.pl

LINKS TO PRZEDSZKOLE13.WAW.PL

WHAT DOES PRZEDSZKOLE13.WAW.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole13.waw.pl Mobile Screenshot of przedszkole13.waw.pl Tablet Screenshot of przedszkole13.waw.pl

PRZEDSZKOLE13.WAW.PL SERVER

Our crawlers detected that a lone root page on przedszkole13.waw.pl took four thousand and eight milliseconds to come up. We could not discover a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider this site not secure.
46.242.145.95

We caught that this website is operating the nginx os.

Przedszkole nr 13 Warszawa ul. Schillera 6a - Zapraszamy

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page przedszkole13.waw.pl states the following, "Zalecana rozdzielczosc 1280x1024, Powered by Joomla! And designed by Proloc web hosting." The meta header had Przedszkole as the first optimized keyword. This keyword is followed by Przedszkole Warszawa, Przedszkole13, and Przedszkole 13 which isn't as important as Przedszkole. The other words przedszkole13.waw.pl used was Przedszkole nr 13. Przedszkolenr13 is included but will not be understood by search engines.

SEE SUBSEQUENT WEBSITES

Przedszkole nr 131 im.Kubusia Puchatka - Aktualności

W tym dniu prosimy o odświętne ubranie dzieci. Informujemy, że od 1 do 9 czerwca trwa rekrutacja uzupełniająca.

szkolnastrona - Przedszkole nr 13 - Strona startowa -

MAMO, NUDZĘ SIĘ! Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w twojej szkole - zapisz się na naszą listę mailingową. Raszamy wszystkich naszych rodziców do przedszkola w. Celu podpisania nowych umów na rok 2015 - 2016. Umowy są do pobrania na stronie interntowej w zakładce iPrzedszkole. Wszystkiego, co naprawdę powinienem wiedzieć nauczyłem sie w przedszkolu.

Przedszkole Nr 14

Dinozaurów poznawanie to wspaniała jest zabawa choć wymarły dawno temu każde dziecko chce je badać. W piątek dzieci z grupy Żabki świętowały w swojej grupie DZIEŃ DINOZAURA. Serdecznie zapraszamy dzieci 3 i 4 letnie z rodzicami na zajęcia adaptacyjne, które odbędą się 24. Puchatki i Żabki na wycieczce w Siewierzu.

Przedszkole 14 Toruń

Ul Inowrocławska 44, 87-100 Toruń. Regulamin Przedszkola Miejskiego nr 14. Niech deszczyk pada tylko dla ochłody. Kąpcie się w morzu albo w jeziorku. Zbierajcie grzyby, lecz bez muchomorków.